Kurumsal

TR Tez Danışmanlık Hakkında

TR Tez Danışmanlık Hakkında

Tez, yüksek lisans dönem projesi veya herhangi bir akademik çalışma meydana getirmek her şeyden önce ciddi emek ve yoğun çalışma gerektirir. Son yıllarda üniversiteler ve yüksek lisans programlarının yaygınlaşmasıyla birlikte akademik araştırma yapan insanların sayısı da buna paralel olarak artmış durumdadır. Belki bundan 20 – 30 yıl önce çok çok küçük kitlenin ilgilendiği akademik çalışmalar günümüzde çok büyük kitlelerin ilgi odağında yer almaktadır. Ayrıca küreselleşmeyle birlikte iletişim olanaklarının son derece kolay hale gelmesi neticesinde uluslararası düzeyde akademik çalışmaların takip edilmesi mümkün hale gelmiştir. Bunun sonucunda ise ilgili bilim insanlarının dünyanın herhangi bir yerindeki gelişmeyi kolaylıkla takip etmesi bugün mümkün hale gelmiştir. Belirtilen gelişmeler yaşanırken amacı akademik kariyer yapmaktan ziyade yalnızca kendini geliştirmek ve eğitim seviyesini üst basamağa taşımak isteyen insanların çokluğu da göze çarpmaktadır. Ancak bu kimselerin çoğunluğu akademik kariyerlerine devam etmek istemiyor. Bunun yerine özel sektörde işveren veya çalışan olarak hayatlarını sürdürmektedirler. Hal böyle olunca da akademik çalışmalarla ilgili yeterli teknik donanıma sahip olmadıkları görülmüştür. Anlatılanların sonucunda konuyla alakalı teknik bilgiler başta olmak üzere akademik çalışmanın ne şekilde yürütüleceği noktasında profesyonel hizmet alma ihtiyacı belirmiştir. Tam da bu noktada biz veya bizim gibi anlatılan faaliyetleri gösteren firmalar akademik çalışma nasıl hazırlanır, kaynak gösterirken nelere dikkat edilmelidir, intihal nedir, intihal yapmamak için neler gerekir veya istatistik veri analizi nasıl yapılır gibi konularla alakalı profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır. Böylelikle yukarıda açıklanan veya farklı konularla alakalı akademik yayın hazırlama süreciyle ilgili süreçler hakkında destek alınması mümkün hale gelmiştir. Bunun yanında yine teknolojik gelişmelerin doğal sonucu olarak meydana getirilen yayınların belirli düzen ve intizam içerisinde meydana getirilmesi önem arz etmektedir. Sözgelimi kaynak gösterme biçimi başta olmak üzere kenar boşluklarından tutunuz, yazılacak yazının puntosu dahi değerlendirme kriteri haline gelmiştir. Akademik yayın meydana getirmenin zorlukları bir yana sadece biçimsel düzenlemeler bile pek çok kişi için bilinmezler içermektedir. Dolayısıyla sadece biçimsel düzenlemeler yani format düzenleme noktasında da profesyonel destek hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kısacası akademik olan veya akademik içeriğe sahip olmayan tüm yayın hazırlığı, editörlük, anlatım bozukluğu işlemleri, kaynak araştırması, literatür taraması, format düzenleme veya istatistik veri analizi gibi konularda destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Faaliyette bulunduğumuz bu alanlarda tamamen proje fazla çalışıldığından dolayı takdir edersiniz ki, tüm taleplerle alakalı olumlu yanıt vermemiz gerçekçi yaklaşım olmaz. Bu sebepledir ki gereksinim duyduğunuz ihtiyaçlarla alakalı sizden çeşitli bilgiler isteyeceğiz. İstenen bilgileri iletirseniz yapılacak olan inceleme neticesinde uygun uzman arkadaşımız varsa size olumlu yanıt verilecektir. Devamında ise karşılıklı şartlarla alakalı görüşme sürecine geçeceğiz ve birlikte çalışmaya karar verildiği taktirde süreçle ilgili planlamayı yine birlikte yapacağız.

Talep ettiğiniz araştırmanın niteliği her ne olursa olsun tamamen özgün ve nitelikli çalışmalar meydana getirilir. Özgün olmayan hiçbir çalışma meydana getirilmez, böyle bir çalışmanın içerisinde hiçbir durumda bulunulmaz. Bu sebepledir ki tamamen orijinal fikirler ve araştırmalar ortaya koyacağımızı beyan ediyoruz. Tüketici olarak bu noktada hatlarınızın saklı kaldığını önemle vurgulamak isteriz.

Tr Tez Danışmanlık Hızlı Destek

Yüksek lisans, önlisans, bitirme tezi, ödev, spss analiz ve diğer projelerinize destek verilir.

Telefon Destek

08:30 ile 18:30 Saatleri arasında arayıp telefon desteği alabilirsiniz.

Acil Yardım

Yüksek lisans tez hazırlama, proje, spss, ödev ve diğer konularda acil yardım talep edebilirsiniz.

Yüksek Başarı

Tüm tez projelerinde olduğu gibi destek verdiğimiz alanların hepsinde yüksek başarı sağlıyoruz.

Destek Alın