Profesyonel Akademik Tez Hazırlama Merkezi

Tez Merkezi

Tez Hazırlama Merkezi

Mezun olma aşamasında olan ancak ne yapacağı konusunda fikri olmayan öğrenciler tez hazırlama merkezi araştırmalarını hızlandırmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki tez de dahil olmak üzere akademik çalışmaların hazırlanması ya da yazılması konusunda faaliyet gösteren çok sayıda merkez bulunmaktadır. Ancak bu merkezler akademik çalışmalarla ilgili neler yapılması gerektiğine dair yeterli ölçüde bilgiye sahip değillerdir. Bizim yayınlarımızda birini ya da birilerini hedef göstermek gibi bir amacımız yoktur. Bizimle iletişime geçen kişilerden alınan bildirimlerde değinilen hususlar yeterli bilgisi olmayan kişilerin bu alanda hizmet verdiğini göstermektedir. Yanlış yapılan uygulamalar ile birlikte bu sonuca ulaşmaktayız. Bunlara dolandırıcılık örneklerinin de eklenmesi ile birlikte çok daha olumsuz bir tablo ortaya çıkmaktadır diyebiliriz. Dolayısıyla mezun olma hazırlıkları içinde olan öğrencilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Daha önceki yayınlarda vurguladığımız gibi bu konuda karar verilmesi hiç kolay değildir.

Tez Danışmanlık Merkezi

Danışman hocasıyla kolaylıkla iletişime geçebilen ve hızlı geri bildirimler alan öğrencilerin benzer süreçlerde taleplerinin çok fazla olduğunu söylemek güçtür. İletişim sorununun gözlendiği ve bilgi eksikliklerinin olduğu süreçlerde tez hazırlama merkezi şeklindeki araştırmaların arttığı bilinmektedir. Ancak bu araştırmaların sonucunda verilen kararların istenen olumlu örneklerin gözlenmesi güçleşmektedir. Böylece hayal kırıklıklarının yaşanması söz konusu olmaktadır ve tezi başarılı bir şekilde tamamlama ihtimali güçleşmektedir. Öğrenciler tezlerini kendileri yazmak durumundadır. Yaşanan örnekler göstermektedir ki bilgisayarın başına oturup günlerce yazmaya çalışmasına rağmen bir sayfayı dolduramayan çok sayıda öğrenci vardır. Aslında bu durum öğrencilerin yetersiz olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır.

Akademik Tez Danışma Merkezi

Çünkü yazı yazmak farklı bir yetenektir ve yazmaya başlamadan hızlanmak mümkün olmayacaktır. Mezun olma hazırlıkları içindeki öğrenciler de kendileri yazmayı denemeden (en azından yeterli düzeyde ya da sayıda denemeden) tez hazırlama merkezi araştırması yaparak farklı alternatiflere yönelmektedir. Bu nedenle biz bu yayında belirttiğimiz arayışların öğrenciler tarafından yeterince denemenin yapılmamasının bir sonucu olduğunu düşünüyoruz. Elbette istatistik analiz ve biçimsel düzenleme (tez dizgisi) konularını bu kapsamın dışında bırakıyoruz. Çünkü bu iki konu özel bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Tüm istatistik analiz (sosyal bilimler için istatistik programı) ve biçimsel düzenleme taleplerinizle ilgili iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

✅Tez Hazırlama: ✅Bitirme, Yüksek Lisans, Önlisans
✅Tez Hazırlama Danışmanlık: ✅Üniversitesi Tezlerine Destek
✅Tez Hazırlama Uzmanlığı: ✅Bitirme, Yüksek Lisans Tez
✅Tez Hazırlama Yardım: ✅Tez, Proje, Ödev
Kategori: TezEtiket: Daily Views: 1Total Views: 1298

Yeni Konular

Kategoriler

Hangi Konuda Destek İstiyorsunuz?

Akademik tez konularında destek alabilirsiniz.

Acil Yardım

Benzer konular