Bitirme Projesi Yaptırma

Öğrencilerin yaptıkları işlemler neticesinde bitirme projesi yaptırma hususunda iki farklı alternatife yöneldikleri bilinmektedir. Bunlardan birisi baskı alma hizmetleridir. Bitirme projesi ile ikinci nokta ise çeşitli kısımlarla alakalı profesyonel hizmet talepleridir. Söz konusu hizmet talepleri istatistik veri analizi, kaynak taraması, konu seçimi veya yabancı kaynak taraması biçiminde olabilir. Eğer çeşitli sebeplerle profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ve yukarıdaki bahsedilen işlemlerden herhangi birisi sizin yüksek lisans projeniz için gerekliyse hizmetlerle alakalı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

1-) İstatistik Veri Analizi Yaptırma

Tez, proje veya makale hazırlama gibi akademik çalışmalar meydana getirirken istatistiki veri analizi yaptırma zannediyoruz en çok ilgi gören başlık olacaktır. Çünkü bu hususta yalnızca tezli programlarda araştırma yöntemleri dersinde belirli düzeyde eğitim verilmektedir. Ancak temel manada istatistik disiplini bilgisi gerektirdiğinden dolayı yazılımla ilgili ders görmek tek başına yeterli olmayacaktır. Ayrıca istatistik bilgilerinin yanında program İngilizce’dir ve çok basit kullanım kolaylığı söz konusu değildir. Özellikle de anket uygulamalarında veri yapısı değişkenlik göstereceğinden dolayı tezi ya da makaleyi yazarken uygulanacak analizler her durumda aynı olmayacaktır. Kısacası bu hususta genellikle izlenen yöntem SPSS veri analizi noktasında profesyonel hizmet almaktır.

2-) Bitirme Projesi Kaynak Tarama

Yüksek lisans programındaki öğrencilerin bazen konu seçimini rastgele yaptıkları bilinmektedir. Eğer böyle tercihte bulunduysanız bitirme projesi kaynak tarama noktasında hizmet alabilirsiniz. Açıkça ifade etmek gerekir ki aslında işin başında kaynak olamayacak konuyu başlık olarak belirlememeniz gerekiyordu. Bu alt yapı taraması yapılmadığı durumlarda tez veya proje hazırlarken kaynak noktasında çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Özellikle de Türkçe dilinde kaynakların sınırlı olduğu bazı konu başlıkları ile alakalı yabancı literatür taranabilir. Ancak tez yazan herkes İngilizce dilinde yeterli olamayabileceğinden dolayı eğer böyle bir durum söz konusu ise kaynak taramak için ek hizmet satın alması gerekmektedir. Veyahut enstitüdeki ya da sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızdan literatürle alakalı destek alabilirsiniz.

3-) Hemen Bitirme Projesi Yaptırma

Bitirme Projesi Yapan Yerler: Toparlayacak olursak anlatılan biçimde hemen bitirme projesi yaptırma noktasında problem yaşıyorsanız yapacağınız araştırmalar neticesinde alternatiflerden birine yönelebilirsiniz. Özellikle de istatistik veri analizi veya yabancı literatür tarama gibi konularla alakalı olarak hizmet almak size ciddi manada zaman kazandıracaktır. Bunlar dışında baskı almak amacıyla bu tarz bir kuruma ulaşmaya çalışıyorsanız bizim baskı hizmetlerimiz yoktur. Dolayısıyla çıktı veremiyoruz. Bunun için Copy Centerlarla (kopyalama merkezi) irtibata geçmeniz önerilir.

Kategori: TezEtiket: Daily Views: 1Total Views: 753

Yeni Konular

Kategoriler

Hangi Konuda Destek İstiyorsunuz?

Akademik tez konularında destek alabilirsiniz.

Acil Yardım

Benzer konular